Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze wiadomości

Pięciomecz wędkarski kół

Aktualności | 2013-07-02 | Publikujący: Koło PZW Sulęcin nr 1

Kapitanowie drużyn


Poniżej prezentujemy wyniki zawodów w ramach Pięciomeczu Wędkarskiego rozegranego 22.06.2013 r. na jeziorze Ostrowskim.

PIĘCIOMECZ WĘDKARSKI 22.06.2013R. JEZIORO OSTROWSKIE

WYNIKI DRUŻYNOWE
 

Lp.          Koło AMUR  Torzym - MIEJSCE I

1.            SZLUCHA ANDRZEJ

2.            MALAK ROBERT              

3.            ANDRUSZKIEWICZ KRZYSZTOF 

4.            CHĘCIŃSKI ADRIAN       

5.            KUTERNOWSKI MARIUSZ

 

 

Lp.          Koło  Nr 1 Sulęcin - MIEJSCE II

1             CICHAŁA EDYTA              

2             MATELSKI SZYMON       

3             CHOJNACKI PATRYK      

4             DOMAGAŁA MATEUSZ

5             KABALA GRZEGORZ       21          

               

Lp.          Koło  Nr 2 LIN Sulęcin - MIEJSCE III

1             JARUGA KAZIMIERZ      

2             PRUGAR KRZYSZTOF                    

3             ANDRZEJEWSKI KRZYSZTOF                      

4             STEFAŃSKI MARCIN      

5             KOTWICA MACIEJ          

                                

Lp.          Koło Wędrzyn   - MIEJSCE IV

1             MISTERSKI DAMIAN     

2             MISZON BARTŁOMIEJ  

3             KOWALIK PAWEŁ                           

4             SAS ŁUKAS        

5             SZYMAŃSKI CZESŁAW  

 

Lp.          Koło  Boczów    - MIEJSCE V

1             OLEJNIK STANISŁAW

2             MARKOWSKI RYSZARD

3             ŁUKOWSKI FRANCISZEK              

4             ŁAGOŹNY JAN

5             BIELIŃSKI KAZIMIERZ   

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA:

 

1             SZLUCHA ANDRZEJ         AMUR TORZYM

2             DOMAGAŁA MATEUSZ 1 SULĘCIN

3             KOTWICA MACIEJ           LIN SULĘCIN

4             CHĘCIŃSKI ADRIAN        AMUR TORZYM

5             ANDRUSZKIEWICZ KRZYSZTOF  AMUR TORZYM

6             CICHAŁA EDYTA               1 SULĘCIN

7             BIELIŃSKI KAZIMIERZ    BOCZÓW

8             JARUGA KAZIMIERZ       LIN SULĘCIN

9             ŁAGOŹNY JAN   BOCZÓW

10           ANDRZEJEWSKI KRZYSZTOF        LIN SULĘCIN

11           MATELSKI SZYMON        1 SULĘCIN

12           MISZON BARTŁOMIEJ   WĘDRZYN

13           MISTERSKI DAMIAN      WĘDRZYN

14           STEFAŃSKI MARCIN       LIN SULĘCIN

15           SAS ŁUKASZ       WĘDRZYN

16           CHOJNACKI PATRYK       1 SULĘCIN

17           SZYMAŃSKI CZESŁAW   WĘDRZYN

18           PRUGAR KRZYSZTOF      LIN SULĘCIN

19           OLEJNIK STANISŁAW     BOCZÓW

20           KUTERNOWSKI MARIUSZ            AMUR TORZYM

21           KABALA GRZEGORZ       1 SULĘCIN

22           MALAK ROBERT               AMUR TORZYM

23           MARKOWSKI RYSZARD BOCZÓW

24           KOWALIK PAWEŁ            WĘDRZYN

25           ŁUKOWSKI FRANCISZEK               BOCZÓW

 

Największa ryba -  LIN 600 gr. ANDRZEJ SZLUCHA

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA PIĘCIOMECZU:

1. AMUR TORZYM - MIEJSCE I (31 PKT)

2. 2 LIN SULĘCIN - MIEJSCE II (41 PKT)

3. WĘDRZYN - MIEJSCE III (45 PKT)

4. 1 SULĘCIN - MIEJSCE IV (47 PKT)

5. BOCZÓW - MIEJSCE V (61 PKT)

 

 

Adam Piotrowski

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.