0

Czerwcowe remanenty

Aktualności | 2020-07-17 | Publikujący: Koło PZW Sulęcin nr 1

Pomimo tego, iż czas płynie nieubłaganie szybko i mamy już lipiec, nie możemy zapominać o sukcesach wędkarzy z Naszego Koła osiągniętch właśnie w czerwcu bieżącego roku. Jak wszyscy wiedzą mamy stan epidemii w kraju, a po odmrożeniu ograniczeń zawodniczy sezon wędkarski ruszył z kopyta. W krótkich odstępach czasu organizowane były koleje tury mistrzostw kół, mistrzostw okręgu gorzowskiego.

I teraz należy się wszystkim garść wiadomości o startach Naszych zawodników w mistrzostwach okręgu gorzowskiego. W dniach 20,27 i 28 czerwca odbyły się 3 tury Mistrzostw Okręgu Gorzowskiego, wszystkie odbyły się na rzece Warta w Świetrkocinie. Klasą samą dla siebie był nasz niezawodny Kolega Sławomir Matelski, który po trzech turach zajął I miejsce w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Okręgu , zdobywając 5 punktów sektorowych ( 2 x 1 miejsce i 1x 3 miejsce).

Sukcesów kol. Sławomirowi pozazdrościła nasza młodzież. W swoich kategoriach wiekowych I miejsce w Mistrzostwach Okręgu zajęli  Wojtek Pulka i Jakub Kartawik, zaś II miejsce zajął Szyman Matelski.

Wszystkim Naszym zawodnikom życzymy dalszych sukcesów!!!

W załącznikach zaprezentowane są szczegółowe wyniki wszyskich startujacych zawodników.