Tuż za podium.

Aktualności | 2019-09-11 | Publikujący: Koło PZW Sulęcin nr 1

Nasz kolega Sławomir Matelski w dniach 6-8.09.2019r. brał udział w VII Mistrzostawach Służb Mundurowych, które odbywały się na "Kanale Śledziowym" w Trzcińsku. Po dwóch dniach zmagań osiągnięte wyniki z dwóch tur pozwoliły Sławkowi zająć 4 miejsce, czyli - jak to się mawia w sporcie - najgorsze bo tuż za podium. Tym niemniej i tak jest to znakomity wynik a Sławkowi jak zwykle należą się gratulacje tak za uzyskany wynik jak i reprezentowany od wielu lat wysoki poziom sportowy. Dodać należy, iż o 4 miejscu zadecydowała waga ryb.

A tak kształtowały się wyniki z poszczególmnych tur: tura I - 3345 pkt - II miejsce sektorowe, II tura - 3015 pkt - II miejsce sektorowe.

Nadto drużyna, w której występował, zajęła 6 miejsce w klasyfikacji drużynowej ( na łącznie 23 drużyny startujące w mistrzostwach).

Jeszcze raz gratulujemy sukcesu Sławkowi i życzymy dalszych.